Akce Čistá Vysočina

Tradiční akce Čistá Vysočina znamená úklid okolí školy a částí města, které společně užíváme. V letošním roce jsme uklízeli parčík před hrobkou a cestu i louku pod hřbitovem.

Letos jsme našli méně odpadků. Hlavně kuřáci se polepšili, protože jsme nenacházeli tolik nedopalků jako v minulých letech. Také plastových lahví bylo méně.

Určitě si budeme pamatovat, že papírky a PET lahve se neodhazují na zem a také se nezapomínají nikde v parku.

Máme ale vzkaz pro majitele pejskůUklízejte, uklízejte, noste s sebou pytlíčky.

My děti se taky rády proběhnem v parčíku a kolem cesty nejen po chodníku. Je opravdu nepříjemné si neustále kontolovat zda na botách neneseme památku na vašeho mazlíčka.

tn_obrazek_19548.jpg

tn_obrazek_19547.jpg